Dzisiaj jest : 24 września 2020 - Herod chce zobaczyć Jezusa

Czytania na dziś

24 IX 2020 r., Czwartek
Herod chce zobaczyć Jezusa
Czytanie pierwsze
(Koh 1, 2-11)
Ewangelia
(Łk 9, 7-9)

22 marca - Niedziela

21.03.2020 r.
Z ogłoszeń parafialnych
 
  1. Informujemy, że nadal obowiązują środki ostrożnosci wg zarządzenia władz świeckich i Pasterza diecezji Bp Janusza Stepnowskiego. Nadal wstrzymane są wszystkie nabożeństwa wielkopostne, we wszystkich Mszach św. może uczestniczyć nie więcej niż 50 osób włączając w to kapłanów i posługujących. Zachęcamy do pozostania w domu i uczestniczenia we mszach św., nabożeństwach wielkopostnych jak również rekolekcjach poprzez telewizję lub radio. Są one transmitowane w niedzielę jak również w dni powszednie. Porządek Mszy św. w naszej parafiitaki jak dotychczas. Codziennie o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do Mszy św. wieczornej. W tym czasie można korzystać z sakramentu pokuty, ale także nie może przebywać w kościele więcej niż 50 osób.
  2. Intencje Mszy św. przyjęte na dodatkowe godziny mających się w tych dniach odbyć rekolekcjach będą odprawione tego samego dnia w godzinach rannych lub wieczornych. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kapłanami.
  3. Moi drodzy nie ustawajmy każdego dnia w modlitwach o oddalenie od nas epidemii szukając ratunku u Chrystusa i Jego Matki oraz świętych naszych patronów. My mieszkańcy Ostrołęki mamy wspólnego patrona św. Jana Pawła II. Prośmy Jego o wstawiennictwo za nami u tronu Bożego. Tak jak w kościele po każdej Mszy św. śpiewamy suplikacje