Dzisiaj jest : 03 grudnia 2020 - Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera

Czytania na dziś

3 XII 2020 r., Czwartek
Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera
Czytanie pierwsze
(Iz 26, 1-6)
Ewangelia
(Mt 7, 21. 24-27)

KOMUNIA ŚWIĘTA 2020 - GRUPY

18.05.2020 r.

Kontakt: ostroleka.zbawiciel@diecezja.lomza.pl

I.          13 VI 2020, godz. 13.00

 
  • SP1 – 3A
  1. Olga A.
  2. Julita A.
  3. Wiktoria C.
  4. Antoni D.
  5. Bartosz G.
  6. Jan G.
  7. Stanisław K.
  8. Alan K.
  9. Maja M.
  10. Urszula Ś.
  11. Nicola Anna W.
  12. Maria T.
  • SP1 – 3B
  1. Julia B.
  2. Ignacy C.
  3. Michał Józef D.
  4. Mateusz G.
  5. Alan Adrian K.
  6. Zuzanna K.
  7. Laura Klaudia P.
  8. Michał S.
  9. Antoni Z.
  • SP2
  1. Michalina K.
  • SP10 -3A
  1. Hanna Ewa Z.

 

II.          13 VI 2020, godz. 15.00

  • SP1 – 3C
  1. Mateusz C.
  2. Martyna D.
  3. Kornelia Katarzyna D.
  4. Emilia D.
  5. Szymon Rafał G.
  6. Michał K.
  7. Aleksandra Ewa K.
  8. Kalina K.
  9. Natalia P.
  10. Jakub R.
  • SP1 – 3D
  1. Wiktoria A.
  2. Oliwier B.
  3. Krzysztof D.
  4. Lena D.
  5. Nina L.
  6. Alicja M.
  7. Jan M.
  8. Olga P.
  9. Lena P.
  10. Artur P.
  11. Szymon P.
  12. Julia R.
  13. Maja W.

III.          20 VI 2020, godz. 13.00

  • SP10 – 3
  1. Kacper P.
  • SP10 – 3A
  1. Bartłomiej B.
  2. Natasza C.
  3. Maja D.
  • SP10 – 3B
  1. Aleksandra G.
  2. Jakub P.
  3. Lena S.
  4. Zofia S.
  • SP10 – 3C
  1. Aleksander P.
  • SP10 – 3D
  1. Zofia Emanulea K.
  2. Piotr L.
  • SP10 – 3E
  1. Krzysztof J.
  2. Nadia P.
  • SP10 – 3F
  1. Aleksander K.
  2. Liwia K.
  3. Łukasz M.
  4. Gabriel R.
  5. Julia S.
  6. Aleksandra S.
  7. Amelia W.
  8. Kacper Ż.
  • SP10 – 3G
  1. Mateusz B.
  2. Bartosz D.
  • SP10 – 3H
  1. Olgierd J.

 

IV.          20 VI 2020, godz. 15.00

  • SP6 – 3A
  1. Daria C.
  2. Tomasz C.
  3. Kacper D.
  4. Natalia D.
  5. Natalia J.
  6. Lena L.
  7. Tymoteusz Ł.
  8. Dawid N.
  9. Natalia N.
  • SP6 – 3B
  1. Lena Ł.
  2. Nadia P.
  3. Ilona Maja P.
  4. Jan S.
  • SP6 – 3C
  1. Antonina B.
  2. Lena Antonina K.
  3. Vincent M.
  4. Magdalena N.
  5. Gabriela N.
  6. Jan Z.
  7. Paweł Ż.
  • STO
  1. Pola M.
  2. Marcin Ż.
  • SP1 – 3D
  1. Maciej R.
  • Dzbenin
  1. Maja W.

 

V.          27 VI 2020, godz. 13.00

  • Dzbenin
  1. Amelia B.
  2. Jakub Jan K.
  3. Natalia K.
  4. Aleksander P.
  5. Izabela R.
  • SP3
  1. Fabian W.
  • SP5
  1. Aniela B.
  2. Julia M.
  3. Wiktoria S.
  4. Maria S.
  • SP6 – 3D
  1. Wiktoria B.
  2. Julia B.
  3. Kacper B.
  4. Sabina Inga C.
  5. Martyna K.
  6. Mikołaj K.
  7. Andżelika P.
  8. Błażej R.
  9. Julia S.
  10. Kornelia Karolina S. C.
  11. Tobiasz T.
  12. Amelia U.
  13. Anna Z.
  14. Błażej Ż.
  • SP6 – 3C
  1. Alicja R.
  • Nasza Szkoła
  1. Anita G.