header

Dzisiaj jest : 22 lutego 2024 -

Parafia Zbawiciela Świata

w Ostrołęce

Czytania na dziś

22 II 2024 r., Czwartek
Czytanie pierwsze
(1 P 5, 1-4)
Ewangelia
(Mt 16, 13-19)

Dzisiaj Czcimy

Wizyta duszpasterska

Dziękując za życzliwe przyjęcie przedstawiamy plan wizyty duszpasterskiej w nadchodzącym tygodniu

31 stycznia 2024 r., Środa
  1. 1. ul. Okrzei, Krasickiego i Wysockiego
  2. 2. ul. Kasprzaka i Majowa
  3. 3. ul. Stefczyka
  4. 4. ul. Powstańców i Wrześniowa
  5. 5. ul. Markowskiego, Wybickiego, Przytulna, Niemena
30 stycznia 2024 r., Wtorek
  1. 1. ul. Koralowa i Bursztynowa
  2. 2. ul. Diamentowa
  3. 3. ul. Szmaragdowa, Rubinowa i Perłowa
  4. 4. ul. Platynowa
  5. 5. ul. Agatowa i Opalowa
29 stycznia 2024 r., Poniedziałek
  1. 1. ul. Wesoła nr parzyste
  2. 2. ul. Mokra, Wesoła nr nieparzyste, Cicha, Dobra nr nieparzyste
  3. 3. ul. Stayera dj., Wesoła nieparzyste, Miła i Dobra parzyste
  4. 4. ul. Stayera blok 2 F
  5. 5. ul. Poznańska dj.
27 stycznia 2024 r., Sobota
  1. 1. ul. Pomian i Nowiny
  2. 2. ul. Podróżników, Architektów i Natury 3, 3A i 3B
  3. 3. ul. F. Nila 18
26 stycznia 2024 r., Piątek
  1. 1. ul. Konopnickiej 8
  2. 2. ul. Gołasia 3 I i II kl.
  3. 3. ul. Gołasia 3 III kl.
25 stycznia 2024 r., Czwartek
  1. 1. ul. Goworowska 31A
  2. 2. ul. Goworowska 2
  3. 3. ul. Goworowska 11
24 stycznia 2024 r., Środa
  1. 1. ul. F. Nila 24A
  2. 2. ul. Goworowska 29
  3. 3. ul. Goworowska 31
23 stycznia 2024 r., Wtorek
  1. 1. ul. F. Nila 20 i F. Nila 22
  2. 2. ul. F. Nila 20A
  3. 3. ul. F. Nila 24
22 stycznia 2024 r., Poniedziałek
  1. 1. ul. Konopnickiej 23 i Konopnickiej 25
  2. 2. ul. F. Nila 12 i domy jednorodzinne przy tej ulicy
  3. 3. ul. F. Nila 12A
20 stycznia 2024 r., Sobota
  1. 1. ul. Żytnia, Siewna i Sybiraków
  2. 2. ul. Ekologiczna, Dziemieszkiewicza, Bohaterów M. Casino, Bednarczyka, Łubinowa, Ziołowa, Jęczmienna, Owsiana, Żniwna, Zbożowa
  3. 3. Słonecznikowa, Żniwna 32A, 34A i 34B
19 stycznia 2024 r., Piątek
  1. 1. ul. Goworowska 33 i Goworowska 37
  2. 2. ul. Goworowska 35 i Goworowska 37A i 37B
  3. 3. ul. Konopnickiej 2 i Konopnickiej 4
18 stycznia 2024 r., Czwartek
  1. 1. ul. Goworowska 30
  2. 2. ul. Goworowska 32
  3. 3. ul. Goworowska 19 i Goworowska 21
17 stycznia 2024 r., Środa
  1. 1. ul. Goworowska 28 i Goworowska 28A I i II kl.
  2. 2. ul. Goworowska 28 A III-VI kl.
  3. 3. ul. Goworowska 28 A VII-VIII kl. i Powstańców 17
16 stycznia 2024 r., Wtorek
  1. 1. ul. Goworowska 14
  2. 2. ul. Goworowska 16 i 18
  3. 3. ul. Goworowska 20 i 22
15 stycznia 2024 r., Poniedziałek
  1. 1. ul. Powstańców 9 i Powstańców 11
  2. 2. ul. Powstańców 5, Powstańców 7
  3. 3. ul. Powstańców 13, Powstańców 15
13 stycznia 2024 r., Sobota
  1. 1. Dzbenin: Łubinowa, Kosmiczna, Gwiaździsta, Słoneczna, Księżycowa, Tęczowa, Polarna, Jutrzenki, Poprzeczna, Długa
  2. 2. Dzbenin: Wspólna, Wesoła, Miła Diamentowa, Kubusia Puchatka, Platynowa, Malinowa, Tęczowa, Orzechowa, Wiśniowa, Agrestowa, Porzeczkowa, Dzbenin wraz domami przyległymi do tych ulic (od nr 181 do 153), Przytulna, Wrzosowa
  3. 3. Dzbenin (za torami): od nr 83, Miętowa, Owocowa, Błękitna, Borówkowa, Jagodowa, Poziomkowa, Aroniowa, Truskawkowa i Dzbenin wraz domami przyległymi do tych ulic (do 182)
  4. 4. Dzbenin: Droga od Tobolic, ul. Sosnowej od nr 102, Spokojna, Botaniczna, Radosna, Pogodna, Głogowa, Rabarbarowa, Leśny Zakątek, Brzozowa, Zielna, Dobra, Zaciszna, Spacerowa
  5. 5. Dzbenin: Jaśminowa, Rycerska, Ułańska, Akacjowa, Lawendowa, Leśna, Różana, Cicha i do nr 105A ulicy Sosnowej
12 stycznia 2024 r., Piątek
  1. 1. ul. Goworowska 4
  2. 2. ul. Konopnickiej 1 i Powstańców 2
  3. 3. ul. Goworowska 17 i dj przy Goworowskiej
  4. 4. ul. Goworowska 6 i Goworowska 8
  5. 5. ul. Powstańców 3
11 stycznia 2024 r., Czwartek
  1. 1. ul. Błękitna i Kolorowa
  2. 2. ul. Agrestowa, Pomarańczowa i Miodowa
  3. 3. ul. Malinowa, Sadowa i Wiśniowa
  4. 4. ul. Jeżynowa, Morelowa i Brzoskwiniowa
  5. 5. ul. Goworowska 13
10 stycznia 2024 r., Środa
  1. 1. ul. Geodetów
  2. 2. ul. Rolna, Sendlerowej, Karskiego, Skośna, Zuchów i Skautów
  3. 3. ul. Korczaka dj. i Dąbrowskiego dj.
  4. 4. ul. Lazurowa, Złota i Tęczowa
  5. 5. ul. Turkusowa i Srebrna
9 stycznia 2024 r., Wtorek
  1. 1. ul. Goworowska 61
  2. 2. ul. Denisiewicza dj.
  3. 3. ul. ks. Skierkowskiego dj., Barzykowskiego i Kalinowskiego
  4. 4. ul. Korzeniowskiej 18 i Korzeniowskiej dj.
  5. 5. ul. Banacha i Krzywickiego
8 stycznia 2024 r., Poniedziałek
  1. 1. ul. Denisiewicza 2
  2. 2. ul. Denisiewicza 4 i ks. Skierkowskiego 18 kl. VI
  3. 3. ul. Br. Żebrowskiego 4 I-IV kl.
  4. 4. ul. Br. Żebrowskiego 4 V-X kl.
  5. 5. ul. ks. Skierkowskiego 18
5 stycznia 2024 r., Piątek
  1. 1. ul. Krzywickiego 1
  2. 2. ul. Krzywickiego 3 i ks. Skierkowskiego 22
  3. 3. ul. Korzeniowskiej 11
4 stycznia 2024 r., Czwartek
  1. 1. ul. Jaracza 10 i 14
  2. 2. ul. Jaracza 6 i 8A
  3. 3. ul. Jaracza 8
  4. 4. ul. Jaracza 12
  5. 5. ul. Jaracza 16
3 stycznia 2024 r., Środa
  1. 1. ul. Olszewskiego 17
  2. 2. ul. Poznańska 25 i 27
  3. 3. ul. Poznańska 25 A
  4. 4. ul. Łubieńskiego dj i Łubiańskiego 4
2 stycznia 2024 r., Wtorek
  1. 1. ul. Jaracza 12A i Jaracza 16A
  2. 2. ul. Jaracza 18
  3. 3. ul. Korczaka 10 i Olszewskiego dj.
30 grudnia 2023 r., Sobota
  1. 1. Dzbenin (od mostu kolejowego):
  2. ul. Mostowa, Dębowa, Jarzębinowa, Świerkowa, Cisowa, Sosnowa, Lipowa, Klonowa,
  3. 2. Dzbenin (od szkoły w kierunku mostu kolejowego): Mostowa, Jodłowa, Magnoliowa, Bukowa, Cyprysowa
  4. 3. Dzbenin: od szkoły wraz z ul. Leśnych Skrzatów, Wiązową i Oliwkową
  5. 4. Dzbenin: od Pana Mikołajczyka
  6. 5. Dzbenin: od nr 23, Nadrzeczna, Narwiańska, Grzybowa, od Korczak, Olimpijska, Letnia, Sportowa, Jesienna i Wiosenna
29 grudnia 2023 r., Piątek
  1. 1. ul. Modrzejewskiej 17
  2. 2. ul. Modrzejewskiej 19
  3. 3. ul. Modrzejewskiej 21
  4. 4. ul. Jaracza 4
  5. 5. ul. Jaracza 2 i 4A
28 grudnia 2023 r., Czwartek
  1. 1. ul. Modrzejewskiej 3 i 7
  2. 2. ul. Modrzejewskiej 5
  3. 3. ul. Modrzejewskiej 9
  4. 4. ul. Modrzejewskiej 11 i 15
  5. 5. ul. Modrzejewskiej 13
25 stycznia 2023 r., Środa
  1. 1. ul. Okrzei, Krasickiego i Wysockiego
  2. 2. ul. Kasprzaka i Majowa
  3. 3. ul. Stefczyka
  4. 4. ul. Powstańców i Wrześniowa
  5. 5. ul. Markowskiego, Wybickiego, Przytulna, Niemena
24 stycznia 2023 r., Wtorek
  1. 1. ul. Koralowa i Bursztynowa
  2. 2. ul. Diamentowa
  3. 3. ul. Szmaragdowa, Rubinowa i Perłowa
  4. 4. ul. Platynowa
  5. 5. ul. Agatowa i Opalowa
23 stycznia 2023 r., Poniedziałek
  1. 1. ul. Żytnia, Siewna i Sybiraków
  2. 2. ul. Ekologiczna, Dziemieszkiewicza, Bohaterów M. Casino, Bednarczyka, Łubinowa, Ziołowa, Jęczmienna, Owsiana, Żniwna, Zbożowa
  3. 3. ul. Natury 3, Podróżników i Architektów
  4. 4. ul. Gołasia 3 I i II kl.
  5. 5. ul. Gołasia 3 III kl.
  6. 6. ul. Natury 3 A i B - po godzinie 18.00.
21 stycznia 2023 r., Sobota
  1. 1. ul. Goworowska 2
  2. 2. ul. Goworowska 11
  3. 3. ul. Konopnickiej 8
  4. 4. ul. Goworowska 13
  5. 5. ul. F. Nila 18
20 stycznia 2023 r., Piątek
  1. 1. ul. Wesoła nr parzyste
  2. 2. ul. Mokra, Wesoła nr nieparzyste, Cicha, Dobra nr nieparzyste
  3. 3. ul. Stayera dj., Wesoła nieparzyste, Miła i Dobra parzyste
  4. 4. ul. Stayera blok 2 F - 2 księży
19 stycznia 2023 r., Czwartek
  1. 1. ul. F. Nila 24
  2. 2. ul. F. Nila 24A
  3. 3. ul. Goworowska 29
  4. 4. ul. Goworowska 31
  5. 5. ul. Goworowska 31A
18 stycznia 2023 r., Środa
  1. 1. ul. Konopnickiej 23 i Konopnickiej 25
  2. 2. ul. F. Nila 12 i domy jednorodzinne przy tej ulicy
  3. 3. ul. F. Nila 12A
  4. 4. ul. F. Nila 20 i F. Nila 22
  5. 5. ul. F. Nila 20A
17 stycznia 2023 r., Wtorek
  1. 1. ul. Goworowska 32
  2. 2. ul. Goworowska 19 i Goworowska 21
  3. 3. ul. Goworowska 33 i Goworowska 37
  4. 4. ul. Goworowska 35 i Goworowska 37A i 37B
  5. 5. ul. Konopnickiej 2 i Konopnickiej 4
16 stycznia 2023 r., Poniedziałek
  1. 1. ul. Goworowska 20 i 22
  2. 2. ul. Goworowska 28 i Goworowska 28A I i II kl.
  3. 3. ul. Goworowska 28 A III-VI kl.
  4. 4. ul. Goworowska 28 A VII-VIII kl. i Powstańców 17
  5. 5. ul. Goworowska 30
14 stycznia 2023 r., Sobota
  1. 1. Dzbenin: Łubinowa, Kosmiczna, Gwiaździsta, Słoneczna, Księżycowa, Tęczowa 3 i 5, Polarna, Jutrzenki, Poprzeczna, Długa, Wspólna, Wspólna
  2. 2. Dzbenin: Miła, Wspólna, Diamentowa, Kubusia Puchatka, Platynowa, Tęczowa 38, 63 i 65, Malinowa, Aroniowa, Agrestowa, Orzechowa, Wiśniowa, Porzeczkowa, Dzbenin wraz domami przyległymi do tych ulic (od nr 181 do 153), Przytulna, Wrzosowa
  3. 3. Dzbenin (za torami): od nr 83, Owocowa, Błękitna, Jagodowa, Borówkowa, Poziomkowa, Truskawkowa i do 182
  4. 4. Dzbenin: Droga od Tobolic od nr 102, Spokojna, Botaniczna, Radosna, Głogowa, Rabarbarowa, Pogodna, Dobra, Zielna, Brzozowa, Zaciszna, Spacerowa
  5. 5. Dzbenin: Jaśminowa, Rycerska, Ułańska, Akacjowa, Lawendowa, Leśna, Różana, Cicha i do nr 105A
13 stycznia 2023 r., Piątek
  1. 1. ul. Powstańców 9 i Powstańców 11
  2. 2. ul. Powstańców 5, Powstańców 7
  3. 3. ul. Powstańców 13, Powstańców 15
  4. 4. ul. Goworowska 14
  5. 5. ul. Goworowska 16 i 18
12 stycznia 2023 r., Czwartek
  1. 1. ul. Goworowska 4
  2. 2. ul. Konopnickiej 1 i Powstańców 2
  3. 3. ul. Goworowska 17 i dj przy Goworowskiej
  4. 4. ul. Goworowska 6 i Goworowska 8
  5. 5. ul. Powstańców 3
11 stycznia 2023 r., Środa
  1. 1. ul. Geodetów
  2. 2. ul. Rolna, Sendlerowej, Karskiego, Skośna, Zuchów i Skautów
  3. 3. ul. Korczaka dj. i Olszewskiego dj.
  4. 4. ul. Lazurowa, Złota i Tęczowa
  5. 5. ul. Turkusowa i Srebrna
10 stycznia 2023 r., Wtorek
  1. 1. ul. Błękitna i Kolorowa
  2. 2. ul. Agrestowa, Pomarańczowa i Miodowa
  3. 3. ul. Malinowa, Sadowa i Wiśniowa
  4. 4. ul. Jeżynowa, Morelowa i Brzoskwiniowa
  5. 5. ul. Pomian i Nowiny
9 stycznia 2023 r., Poniedziałek
  1. 1. ul. Goworowska 61
  2. 2. ul. Denisiewicza dj.
  3. 3. ul. ks. Skierkowskiego dj., Barzykowskiego i Kalinowskiego
  4. 4. ul. Korzeniowskiej 18 i Korzeniowskiej dj.
  5. 5. ul. Banacha i Krzywickiego
7 stycznia 2023 r., Sobota
  1. 1. Dzbenin (od mostu kolejowego): ul. Dębowa, Jarzębinowa, Świerkowa, Sosnowa, Cisowa, Klonowa wraz domami przyległymi do tych ulic - 1 ksiądz
  2. 2. Dzbenin (od szkoły w kierunku mostu kolejowego): Jodłowa, Bukowa, Cyprysowa wraz domami przyległymi do tych ulic - 1 ksiądz
  3. 3. Dzbenin: od szkoły wraz z ul. Wiązową, Leśnych Skrzatów i Oliwkową - 1 ksiądz
  4. 4. Dzbenin: od Pana Mikołajczyka - 1 ksiądz
  5. 5. Dzbenin: od nr 23, Nadrzeczna, Narwiańska, Grzybowa, od Korczak, Olimpijska Sportowa, Jesienna i Wiosenna - 1 ksiądz
6 stycznia 2023 r., Piątek
  1. Uroczystość Objawienia Pańskiego
5 stycznia 2023 r., Czwartek
  1. 1. ul. Denisiewicza 2 - 1 ksiądz
  2. 2. ul. Denisiewicza 4 i ks. Skierkowskiego 18 kl. VI - 1 ksiądz
  3. 3. ul. Br. Żebrowskiego 4 I-IV kl. - 1 ksiądz
  4. 4. ul. Br. Żebrowskiego 4 V-X kl. - 1 ksiądz
  5. 5. ul. ks. Skierkowskiego 18 – 1 ksiądz
4 stycznia 2023 r., Środa
  1. 1. ul. Krzywickiego 1 - 1 ksiądz
  2. 2. ul. Krzywickiego 3 i ks. Skierkowskiego 22 - 1 ksiądz
  3. 3. ul. Korzeniowskiej 11 - 1 ksiądz
  4. 4. ul. Banacha i Krzywickiego - 1 ksiądz
  5. 5. ul. Łubieńskiego dj i Łubiańskiego 4 - 1 ksiądz
3 stycznia 2023 r., Wtorek
  1. 1. ul. Olszewskiego 17 - 1 ksiądz
  2. 2. ul. Poznańska 25 i 27 - 1 ksiądz
  3. 3. ul. Poznańska 25A - 1 ksiądz
2 stycznia 2023 r., Poniedziałek
  1. 1. ul. Jaracza 12A i Jaracza 16A - 1 ksiądz
  2. 2. ul. Jaracza 18 - 1 ksiądz
  3. 3. ul. Korczaka 10 i Dąbrowskiego dj. - 1 ksiądz
30 grudnia 2022 r., Piątek
  1. 1. ul. Jaracza 10 i 14 - 1 ksiądz
  2. 2. ul. Jaracza 6 i 8A - 1 ksiądz
  3. 3. ul. Jaracza 8 - 1 ksiądz
  4. 4. ul. Jaracza 12 - 1 ksiądz
  5. 5. ul. Jaracza 16 - 1 ksiądz
29 grudnia 2022 r., Czwartek
  1. 1. ul. Modrzejewskiej 17 - 1 ksiądz
  2. 2. ul. Modrzejewskiej 19 - 1 ksiądz
  3. 3. ul. Modrzejewskiej 21 - 1 ksiądz
  4. 4. ul. Jaracza 4 - 1 ksiądz
  5. 5. ul. Jaracza 2 i 4A - 1 ksiądz

Początek kolędy o godzinie 15:30, w soboty od 09:00. Prosimy o pojazdy na 20 min. przed kolędą.

 

Tych, którzy z różnych przyczyn nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym czasie prosimy o zgłaszanie się do kancelarii lub zakrystii, celem ustalenia terminu wizyty duszpasterskiej.